24 Eylül 2012 Pazartesi

eylül

ne zaman başladık güzel eylül ayına bilmiyorum bitmek üzere ,nerdeyse . gittik geldik tatile o da bitti.
15inde çıktık  yola adres: Palamutbükü

kaldıkça kalasımız geldi seviyorduk ama eylülde daha da çok sevdik .Bir sukunet var öyle güzel ki anlatamam sanmayın ki öyle in cin top oynuyor değil makul bir seviyede sakinlik makul ölçüde kalabalık

sonra selimiye bozburun yoluna çıktık fakat selimiye göründü 5 km kaldı bizim akaryakıt biterse yolda benzinlik yoksa diye bir telaşa kapıldık ve marmarise döndük. eşimin bana bir selimiye borcu var artık
kızkumunda biraz oyalandık onura bir tost yedirdik o kadar kalmak istemedim marmarise gitmek geldi içimden.iyi ki de öyle yapmışım.

daha önce marmaristen geçmiştik ama ilk kez konakladık orayı da çok sevdim .şehir içinde denize girmek çok güzel değildi gerçi dibi taşlık ayaklarım acıdı ayrıca su kumun renginden olsa gerek kahverengi böyle bir berrak değil insanın içini açmıyor. ama tekne turuna katılıp koylarda yüzdük o güzel oldu işte.ayrıca akşam üstü başlıyoruz sahil yolunda yürümeye doyamıyoruz geç saatlere kadar geziyoruz.ışıl ışıl bir yer ama hava çok nefis sırtımda bir hırka bile vardı.

ve sonra dönüş yolunda 1 gece de side' de konakladık çok rüzgarlı dalgalı bir denizi vardı hiç ıslanmayım dedim bir yemek yedik akşam yattık uyuduk sabah erken yola çıktık.

cumartesi evimizdeydik ,temizlik yaptım çamaşırlar yıkandı ütü yapıldı 1 gün evvel gelmenin faydasını gördüm çok

Hiç yorum yok: