25 Mart 2016 Cuma

bitter:) bitmez

önce yalnız çabaladım 3 kilo verdim devamı gelmedi .yaklaşık 3 hafta yerimde saydım . sonra 2 haftalık bir diyetisyen macerası ile 800 gr verdim şekersiz bir şekilde verince bir kare bitmeyen ödül olarak bittter yedim keşke dondurma ve çukulata sevmeseydim başka tatlı yemem zaten . Bir de sabahın yedisinde falan yürümek istiyorum içim içime sığmıyor ama bizim mahalle tenha valla kıstırırlar adamı hem köpekler hem de köpeklerden daha tehlikeli iki ayaklı hayvanlardan korkuyorum . Bayan olmak ne zor erkek olsam bu tarz bir sorunum olmazdı .

14 Mart 2016 Pazartesi

fakat

haberler kötü ; oysa bir bahar havası vardı içimde de dışımda da ... nihayet !
derken bombalar , terör , şiddet büktü boynumu akıttı gözyaşımı fakat neden ???
varmaya çalıştıkları sonuç nedir ? neden bu yolla ?  ve bizler ne yapmalıyız. yapacak bir şey olmalı. böyle oturacak mıyız .
yürüyüşlere devam ediyorum ; diyetisyene gittim verdiği listeyi uyguluyorum . ilk hızımı kaybettim hatta durdum ama pes etmek yok . zaten çok güzel şeyler yiyorum , pes edecek bir durum değil yani gayet kendimi iyi hissettiren hareketli lezzetli bir süreç
oğlumu çok seviyorum ; her anne gibi onun için umutlanmak istiyorum kaygılanmak değil .kendim için de tabii. ben hayatımı yoluna koymak için gayret ediyorum neden başkaları öldürmek için gayret ediyor ki ?